Ko mēs piedāvājam


Produkcija

Mūsu nelielajā ģimenes saimniecībā “Priežkalni” / “Green Ranch” audzējam putnus (broilerus, pīles, zosis, tītarus) un dzīvniekus (aitas, trušus), kas pamatā tiek baroti ar svaigu zāli, dārzeņiem, sienu, samaltiem miežiem un pupām. Mūsu gaļas produktus atzīst un pērk Mārtiņš Rītiņš, kā arī daudzi EKO veikali.

Dējējvistas, pīles, tītari un zosis tiek turēti kūtī ar iespēju putniem iziet zāles aplokā. Broileri dzīvo kūtī – sev piemērotos siltos apstākļos, pārtiek no zaļumiem, maltiem burkāniem, salātlapām, maltiem miltiem un reizi dienā ēd kombikornu BEZ ĢMO (ģenētiski modificētām papildvielām). Truši tiek baroti tikai ar sienu, zāli un dārzeņiem.

Mūsu piedāvājumā pieejamas arī vistu olas. Mūsu piedāvātās olas dējušas brīvos apstākļos turētas vistas.

Zirgkopība

Audzējam arī zirgus un jaunzirgus. Ir pašiem savas ganības un pļavas, kuras apsējam un kur rudenī ievācam sienu.

Mūsu saimniecība uzsāka nodarboties ar zirgaudzēšanu 2016. gadā. Iepērkot labas kumeļmātes ar izciliem ciltsrakstiem un vedot pie ērzeļiem vai sēklojot, mēs iegūstam augstas kvalitātes kumeļu ar perspektīvi gan iejādē, gan konkūrā. Mūsu zirgi tiek rūpīgi kopti, viņiem ir pieejamas plašas ganības vairākos aplokos. Kombinējam barību un vitamīnus katram zirgam, ievērojot zirga vecumu, slodzi un veselības stāvokli.

Piedāvājam:

  • pieņemam zirgus uz iestrādāšanu;
  • pieņemam jātniekus, kuriem ir vēlme aktīvi piedalīties konkūra sacensībās;
  • iespēju doties garās izjādēs uz mežu;
  • pieejama divvietīga zirgu piekabe un četrvietīga zirgu fūre.

Šobrīd mums jau ir pieejams savs šķēršļu komplekts un tiek plānots pabeigt smilšu laukuma izveidi līdz 2019. gada vasaras sākumam.

Pasūtījumus gaļai un olām pieņemam katru nedēļu līdz trešdienas plkst. 12:00 (uz tel. +371  2  844  93  49). Veicam pasūtījumu piegādi katru ceturtdienu (Sigulda, Murjāņi, Rīga, Garkalne, Berģi, Langstiņi, Upesciems, Baltezers, kā arī citviet – pēc vienošanās).

Tā kā mūsu piedāvājums ir mainīgs un atkarīgs no sezonas, tad pasūtījumus nevar veikt internetā. Visātrāk par aktuālo piedāvājumu uzzināt iespējams, sazinoties ar mums telefoniski vai mūsu Facebook lapā – Zemnieku saimniecība “Priežkalni”.

Z/S “Priežkalni” olas tagad iespējams iegādāties  tirdzniecības centrā “Stockmann”, Rīgā. Meklē kastīti ar attēlu: