Ko mēs piedāvājam


Produkcija

Mūsu nelielajā ģimenes saimniecībā z/s “Priežkalni” pamatā audzējam putnus (broilerus, pīles, zosis, tītarus), kas tiek baroti ar svaigu zāli, dārzeņiem, sienu, samaltiem miežiem un pupām. Mūsu gaļas produktus atzinuši daudzi EKO veikali.

Dējējvistas, pīles, tītari un zosis tiek turēti kūtī ar iespēju putniem iziet zāles aplokā. Broileri dzīvo kūtī – sev piemērotos siltos apstākļos, pārtiek no zaļumiem, maltiem burkāniem, salātlapām, maltiem miltiem un reizi dienā ēd kombikornu BEZ ĢMO (ģenētiski modificētām papildvielām). Truši tiek baroti tikai ar sienu, zāli un dārzeņiem.

Mūsu piedāvājumā pieejamas arī vistu olas. Mūsu piedāvātās olas dējušas brīvos apstākļos turētas vistas.

Zirgkopība

Pakāpeniski, bet mērķtiecīgi turpinām orientēt savu darbību uz zirgu un jaunzirgu audzēšanu. Ir pašiem savas ganības un pļavas, kuras apsējam un kur rudenī ievācam sienu. Mūsu zirgu gaitām vari sekot Instagram kontā.

Ar zirgaudzēšanu savā saimniecībā sākām nodarboties 2016. gadā. Iepērkot labas kumeļmātes ar izciliem ciltsrakstiem un vedot pie ērzeļiem vai sēklojot, mēs iegūstam augstas kvalitātes kumeļus ar perspektīvu gan iejādē, gan konkūrā. Mūsu zirgi tiek rūpīgi kopti, mīlēti un loloti. Viņiem ir pieejamas plašas ganības vairākos aplokos. Nodrošinām individuālu pieeju. Kombinējam barību un vitamīnus katram zirgam, ievērojot zirga vecumu, slodzi un veselības stāvokli.

Piedāvājam:

  • zirgu sēklošanu;
  • pieņemam zirgus uz iestrādāšanu;
  • pieņemam jātniekus, kuriem ir vēlme aktīvi piedalīties konkūra sacensībās;
  • iespēju doties garās izjādēs uz mežu;
  • pieejama divvietīga zirgu piekabe un zirgu fūre (autobuss ar vairākām vietām).

Šobrīd mums jau ir pieejams savs šķēršļu komplekts un ir izveidots sacensību laukums. 2020. gadā pirmo reizi nodrošinājām Latvijas mēroga sacensības. Vasaras vidū, 28. jūnijā pie mums notika sacensības “Priežkalnu kauss”. Vairāk informācijas Latvijas Jātnieku federācijas mājas lapā. Atkārtoti sacensības pie mums norisinājās arī 2021. gadā. Lielo lauku darbu apjoma dēļ, 2022. gadā bija jāizvēlas citas prioritātes, bet ceram sacensības atkal sarīkot nākotnē.

Pasūtījumus gaļai un olām pieņemam katru nedēļu līdz trešdienas plkst. 12:00 (uz tel. +371  2  844  93  49). Veicam pasūtījumu piegādi katru ceturtdienu (Sigulda, Murjāņi, Rīga, Garkalne, Berģi, Langstiņi, Upesciems, Baltezers, kā arī citviet – pēc vienošanās).

Tā kā mūsu piedāvājums ir mainīgs un atkarīgs no sezonas, tad pasūtījumus nevar veikt internetā. Visātrāk par aktuālo piedāvājumu uzzināt iespējams, sazinoties ar mums telefoniski vai mūsu Facebook lapā – Zemnieku saimniecība “Priežkalni”.

Z/S “Priežkalni” olas tagad iespējams iegādāties  tirdzniecības centrā “Stockmann”, Rīgā. Meklē kastīti ar attēlu: