Privātuma politika


Kas mēs esam?

Mēs esam ģimenes uzņēmums SIA “Green Ranch” un Z/S (zemnieku saimniecība) “Priežkalni”.

Lasi vairāk:

Mājaslapas adrese: https://www.greenranch.lv.

Kādus personas datus un kāpēc mēs vācam

Par jums un jūsu apmeklējumu vācam tos datus, ko mums norādiet. Izvēloties veidot profilu, atstāt komentāru vai arī sazināties ar mums, mēs lūgsim uzrādīt personas datus (vārds, uzvārds) un kontaktinformāciju (e-pastu vai telefona numuru). Šos datus vācam nolūkā nodrošināt pēc iespējas kvalitatīvāku servisu jums un to uzlabot citiem mūsu klientiem.
Tāpat vācam datus par jūsu izmantotajām sīkdatnēm nolūkiem, kas izskaidroti zemāk šajā privātuma politikā.

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas arī sīkdatnes. Sīkdatnes tiek izmantotas, lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu, kas sīkāk izskaidrots zemāk šajā privātuma politikā. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Komentāri

Kad apmeklētāji atstāj komentārus mājaslapā, tad mūsu rīcībā nonāk gan komentārā ierakstītie dati, gan apmeklētāja IP adrese, kā arī informācija par izmantoto pārlūkprogrammu, kas mums ļauj identificēt iespējamas mēstules (angļu valodā – spam)

Anonimizēta virkne, kas izveidota no jūsu e-pasta adreses (angļu valodā dēvēta par hash) var tikt novirzīta Gravatar servisam, lai pārliecinātos, vai jūs to izmantojat. Gravatar servisa privātuma politika ir pieejama šajā vietnē: https://automattic.com/privacy/ . Pēc tam, kad būsiet apstiprinājis savu komentāru, jūsu profila bilde, ja tāda būs izvēlēta, būs redzama publiski kontekstā ar jūsu atstāto komentāru.

Vietnes administrators patur tiesības bez īpašiem paskaidrojumiem dzēst nepublicēt vai dzēst jau publicētus komentārus, ja radīsies aizdomas, ka to saturs ir prettiesisks, vai arī tie neatbildīs mūsu vietnes politikai.

Mediji

Ja jūs pievienosiet un augšupielādēsiet bildi šajā mājaslapā, jums vajadzētu izvairīties no tādu attēlu augšupielādēšanas, kuri satur atrašanās vietas datus (EXIF GPS). Citi mājaslapas apmeklētāji var lejupielādēt šos attēlus un iegūt no tiem datus.

Mēs saglabājam tiesības atteikt (noraidīt) ierakstu vai mediju datņu pievienošanu, ja tie būs vulgāri, saturēs vardarbību, aicinājumus uz naidu vai neiecietību, būs citādi prettiesiski vai neatbilst mūsu vietnes politikai.

Kontaktu forma

Mūsu mājaslapā piedāvajam izmantot kontaktu formu, lai sazinātos ar mums. Kontaktu formā būs obligāti jānorāda vārds un e-pasts, lai mēs varētu jums atbildēt. Šos kontaktus mēs glabājam nenoteiktu laiku, lai nodrošinātu apkalpošanas kvalitāti. Tie netiek izmantoti automatizētam mārketingam.

Tāpat kontaktu glabāšana var būt atkarīga no jūsu norādītā mērķa – ja norādīsiet, ka vēlaties saņemt informāciju par aktualitātēm, tad mēs centīsimies to nodrošināt. Vienlaikus vēršam uzmanību, ka aktualitātēm iespējams sekot līdzi un ar mums sazināties arī sociālās tīklošanas vietnē Facebook – https://www.facebook.com/priezkalnusaimnieciba/.

Sīkdatnes

Ja jūs atstāsiet komentāru mājaslapā, varēsiet izvēlēties saglabāt savu vārdu, e-pasta adresi un citu informāciju sīkdatnēs (angliski – cookies). Sīkdatnes ir jūsu ērtībai, lai jums šādas detaļas nav jāievada atkārtoti, ja izvēlēsieties atstāt vēl kādu komentāru. Sīkdatnes saglabāsies vienu gadu.

Ja jums ir savs konts, ar kuru jūs ieejat šajā mājaslapā, mēs veidosim paliekošu sīkdatni, lai noskaidrotu, vai jūsu pārlūkprogramma pieļauj sīkdatnes. Šāda sīkdatne nesatur personas datus un tiks atmesta, kad aizvērsiet pārlūkprogrammu.

Kad jūs pieslēgsieties, mēs izmantosim sīkdatnes, lai saglabātu jūsu pieslēgšanās informāciju un jūsu skatījuma izvēlēto izvēlni. Pieslēgšanās sīkdatnes ir aktīvas divas dienas, savukārt skatījuma izvēlnes sīkdatnes – divus gadus. Ja izvēlēsieties “Atceries mani”, jūsu pieslēgšanās ilgums būs divas nedēļas. Ja iziesiet no sava konta, sīkdatnes izbeigsies.

Ja labosiet vai publicēsiet ierakstu, papildus sīkdatne tiks saglabātas jūsu pārlūkprogrammā. Šī sīkdatne nesaturēs personas datus, bet ierakstu un tā ID, ko jūs labojāt vai pievienojāt. Sīkdatne pazudīs pēc vienas dienas.

Ievietotais saturs no citām vietnēm

Ieraksti šajā mājaslapā var saturēt ievietotu saturu no citām interneta vietnēm (piemēram, video, attēli, raksti u.c.). Šāds pieļautais saturs no citām vietnēm rīkojas tā, it kā apmeklētājs būtu apmeklējis attiecīgo vietni.

Jāņem vērā, ka šīs vietnes var par jums vākt datus, izmantot sīkdatnes, izmantot ievietotu trešās-puses sekošanu (angļu val. third-party tracking), un monitorēt jūsu saskarsmi ar ievietoto saturu, tajā skaitā sekot tam, kāda ir jūsu saskarsme ar ievietoto saturu un vai jums ir izveidots konts un jūs esat attiecīgajā interneta vietnē pierakstījies.

Analīze

Šobrīd mēs neizmantojam nekādu vietnes analīzes opciju, bet nākotnē plānojam izmantot Google Analytics opciju. Tādā gadījumā mēs aktualizēsim šo privātuma politiku.

Ar ko mēs dalamies ar jūsu datiem

Jums jāņem vērā, ka šī mājaslapa ir izveidota, izmantojot WordPress.

Hostingu un drošību nodrošina webhost.lv. Privātuma politika pieejama: https://www.webhost.lv/lv/?p=privatuma-politika.

Lai uzlabotu vietnes ātrumu un darbību, mēs izmantojam EWWW Image Optimizer. Ja jūs izvēlēsieties augšupielādēt mūsu vietnē attēlu vai video, tie tiks pārsūtīti un glabāti uz trešās puses serveriem globālajā tīmeklī (CDN). Tāpat šādi attēli var tikt pārsūtīti uz saspiešanas serveriem ASV, kur tie tiks glabāti 30 dienas.

Mēs izmantojam arī WP Recipe Maker, lai veidotu jums ērti lietojamu un pārskatāmu recepšu blogu. Šis papildinājums datus neiegūst, bet jums jāņem vērā, ka mēs izmantojam sīkdatni, lai uzkrātu datus par konkrētas receptes vērtējumu un lai novērstu spam tipa vērtēšanu. Šī sīkdatne saglabājas 30 dienas. Tāpat mēs saglabājam tās personas, kura vērtē recepti, IP adresi. Arī šis tiek izmantots, lai novērstu spam tipa vērtēšanu.

Tāpat piedāvājam iespēju atstāt komentārus un dalīties ar ierakstiem, izmantojot jūsu esošos sociālos tīklus. Jums jāņem vērā, ka šādā veidā jūs mūsu vietnē atstāsiet informāciju par jūsu sociālo tīklu kontekstā ar atstāto komentāru vai pārpublicēto ierakstu. Šim nolūkam mēs izmantojam paplašinājumu Super Socializer.

Cik ilgi mēs uzglabājam jūsu datus

Ja jūs atstājat komentāru, pats komentārs un tā metadati tiek uzglabāti nenoteiktu laiku. Tas tiek veikts tādēļ, lai mēs varētu atpazīt un apstiprināt turpmākus komentārus automātiski, nevis tos uzglabājot rindā.

Tiem, kas reģistrējas mūsu mājaslapā (ja tāda iespēja tiks piedāvāta), mēs tāpat uzglabājam to personisko informāciju, ko šīs personas norāda savā profilā. Ikviens lietotājs var redzēt, mainīt vai izdzēst savu personisko informāciju jebkurā laikā (nevar mainīt izvēlēto lietotāja vārdu). Arī mājas lapas administrators var redzēt un izmainīt šo informāciju.

Kādas ir jūsu tiesības pār saviem datiem

Ja jums šajā vietnē ir izveidots konts vai esat astājis komentāru, jūs variet prasīt, lai mēs izveidojam (eksportējam) failu ar jūsu personas datiem, kas atrodas mūsu rīcībā, tajā skaitā datiem, ko jūs mums esat iesniedzis. Jūs arī varat prasīt, lai mēs šos datus dzēšam. Minētais nav attiecināms uz tiem datiem, kas mums ir jāglabā administratīvā, juridiskā vai drošības nolūkā.

Kur mēs nosūtām jūsu datus

Apmeklētāju komentāri var tikt pārbaudīti caur automatizētu mēstuļu identificēšanas serveri.

Jūsu kontaktinformācija

Komentārus vai jautājumus par šīs mājaslapas lietotāju privātuma politiku varat iesniegt vietnes īpašniekam, izmantojot mūsu mājaslapā norādīto saziņas formu vai kontaktinformāciju – https://www.greenranch.lv/kontakti/.

Kā mēs aizsargājam jūsu datus un kādas ir drošības procedūras

Mēs uzglabājam jūsu datus, pēc iespējas nodrošinoties pret uzbrukumiem vai datu nokļūšanas trešās puses rīcībā. Drošības risinājumu esam uzticējuši webhost.lv.

No kādām trešajām pusēm mēs saņeamam datus

Mēs nesaņemam datus no trešajām pusēm.

Papildus informācija

Lai pildītu savu juridisko pienākumu, mēs varam izpaust jūsu personas datus tiesībaizsardzības iestādēm, kā arī valsts un pašvaldību institūcijām pēc to pieprasījuma. Mēs varam nodot jūsu personas datus tiesībaizsardzības iestādēm, valsts un pašvaldību institūcijām, lai aizstāvētu savas juridiskās intereses – celtu, īstenotu vai aizstāvētu tiesiskās prasības.